Student Depot we Wrocławiu już z wiechą


2017.12.09
Autor: Urbanity.pl
Wykonawca wrocławskiego akademika Student Depot, który powstaje przy ulicy Robotniczej 96, położył ostatni element konstrukcyjny dachu. Inwestycja zostanie oddana do użytku we wrześniu 2018 roku.

Akademik Student Depot we Wrocławiu przy ulicy Robotniczej 96 będzie obiektem na 500 miejsc. Wszystkie pokoje będą jednoosobowymi, samodzielnymi mieszkaniami typu studio, z prywatnymi łazienkami i aneksami kuchennymi.

Prace budowlane, prowadzone przez firmę Erbud, przebiegają sprawnie i zgodnie z harmonogramem. Firma właśnie osiągnęła najwyższy punkt konstrukcyjny przyszłego akademika, co symbolizuje zawieszenie wiechy na dachu.

Już od stycznia przyszłego roku rozpocznie się możliwość rezerwacji przez studentów. Za projekt budynku odpowiada Elektra Invest, a Echo Investment S.A. odpowiada za nadzór nad procesem realizacji.

Student Depot zabezpieczył już grunt pod budowę akademika w Krakowie przy ulicy Wita Stwosza, który podobnie jak ten znajdujący się we Wrocławiu, zaoferuje około 500 łóżek. Trwają prace nad projektem akademika w Warszawie, przy ulicy Woronicza, zaplanowanym na 450 łóżek. Realizacja obiektu rozpocznie się na początku przyszłego roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.