Quickwork otwiera nowoczesne biuro typu Premium w Quorum we Wrocławiu


2023.03.16
Autor: Piotr Maślak
Polska marka Quickwork wprowadza na rynek biur serwisowanych nową jakość, uruchamiając swoje pierwsze biuro typu Premium w kompleksie Quorum we Wrocławiu. Biuro oferuje prywatne gabinety biurowe, recepcję obsługiwaną przez operatora, sale konferencyjne oraz kuchnie i stołówkę.

Quickwork wprowadza nową jakość na polskim rynku biur serwisowanych


W Polsce koncepcja biur serwisowanych nie jest jeszcze tak rozpowszechniona jak w Europie Zachodniej, jednakże rynek ten rozwija się dynamicznie. Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na elastyczne przestrzenie biurowe, małe i średnie firmy, jak również korporacje, coraz częściej decydują się na skorzystanie z oferty biur serwisowanych. Quickwork, polska marka oferująca biura serwisowane w największych miastach regionalnych, wprowadza na rynek nową jakość w tej kategorii poprzez otwarcie biura klasy premium w wrocławskiej inwestycji Quorum, należącej do Cavatina Holding.

Elastyczne formaty biurowe w czasach post pandemicznych stały się bardzo popularne. Mogą np. pełnić rolę satelickich oddziałów firm zapewniając wygodny dostęp ich pracownikom blisko miejsca zamieszkania. Jak wynika z danych JLL, liczba mkw. flexów zwiększyła się w ciągu ostatnich 6 lat aż 6-krotnie. Jednocześnie niedobory tych powierzchni są widoczne nie tylko w stolicy Polski, ale także właśnie we Wrocławiu i innych największych miastach Polski. Quickwork to operator powierzchni serwisowanych, które zlokalizowane są w centrach miast w biurowcach klasy A z portfela Cavatina Holding. Nasze biura serwisowane działają już Krakowie, Katowicach, Bielsku-Białej, Gdańsku i Wrocławiu, a teraz rozwijamy nasz koncept o markę Premium. Quorum we Wrocławiu zarówno z uwagi na swoją lokalizację, jak i wielofunkcyjny charakter oraz najwyższą jakość wykończenia – to idealne miejsce na zaproponowanie kolejnych przestrzeni flex, które dodatkowo zwiększą ofertę tego miejsca
powiedział: Krzysztof Kołodziej, Leasing Manager w Quickwork – biura serwisowane

Quorum - innowacyjne rozwiązania biurowe dla firm w samym sercu Wrocławia


Nowi najemcy mają do dyspozycji ponad 1,7 tys. mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej, w której znajduje się recepcja obsługiwana przez operatora, sale konferencyjne, kuchnie wraz ze stołówką, toalety oraz prywatne gabinety biurowe wykończone w najwyższym standardzie. W wersji premium oferta marki Quickwork została poszerzona o nowy design oraz jeszcze wyższy standard wykończenia. W biurze znajdują się wszystkie niezbędne sprzęty oraz środowisko pracy typowe dla korporacji. Obsługa recepcji zajmuje się przesyłkami kurierskimi i pocztą, zapewniając jednocześnie profesjonalną obsługę gości zewnętrznych. Biuro jest także codziennie sprzątane przez serwis sprzątający. Oferta Quickwork skierowana jest do firm poszukujących siedziby na stałe, otwierających nowe placówki w kolejnych lokalizacjach, jak również potrzebujących tymczasowej przestrzeni do pracy.

Quickwork Premium, to nowoczesne biuro, które mieści się w budynku Quorum D - jednym z obiektów kompleksu mixed-use, będącego pionierskim przedsięwzięciem we Wrocławiu. Budynek wyróżnia się wyjątkowym połączeniem stylu nowoczesnego z zabytkową cegłą, tworząc unikalny klimat. Obiekt oferuje ponad 16,2 tys. mkw. powierzchni biurowej klasy A, rozmieszczonej na sześciu kondygnacjach, a także około 1 tys. mkw. lokali usługowo-handlowych. Wewnątrz kompleksu znajduje się przyjemne patio, stanowiące doskonałą przestrzeń na relaks w ciągu dnia pracy.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.