LC Corp kupuje działkę w centrum Wrocławia


2019.08.19
Autor: Urbanity.pl
Działka przy ulicy Kolejowej we Wrocławiu o wielkości ponad 5 000 mkw. stała się nową własnością firmy LC Corp. Dolnośląski deweloper ma w planach realizację w tym miejscu nowoczesnego biurowca.

Firma LC Corp to znany wrocławski deweloper, który w swoim portfolio ma wiele udanych i prestiżowych inwestycji. Wśród najbardziej znanych realizacji są m.in. Sky Tower, Arkady Wrocławskie czy Retro Office House.

Przy ulicy Kolejowej, na działce o powierzchni 5 428 mkw. przez wiele lat stał niedokończony parking wielopoziomowy. W zeszłym roku dokonano jego rozbiórki. Nowym właścicielem działki została firma LC Corp, która zakupiła nieruchomość za prawie 32 mln zł. Spółka planuje wybudowanie nowoczesnego obiektu biurowego.

Aktualnie skupiamy się na stworzeniu unikalnego projektu, chcemy aby nasz obiekt wybudowany został szacunkiem dla okolicy i zastanej zabudowy. Jak zwykle podejmiemy współpracę z najlepszymi i doświadczonymi projektantami oraz wykonawcami, aby zapewnić sukces inwestycji przy ulicy Kolejowej
powiedział: Piotr Pirogowicz, LC Corp SA.

Projektując nowoczesny obiekt we Wrocławiu przy ulicy Kolejowej staramy się już teraz przewidywać indywidualne potrzeby naszych przyszłych najemców. Jesteśmy w kontakcie z firmami dostarczającymi najnowocześniejsze rozwiązania i innowacyjne know-how dla obiektów biurowych
powiedział: Tomasz Wróbel, Członek Zarządu LC Corp SA.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.