Gotowe domy jednorodzinne na granicy Jagodna i Wojszyc. W budowie ostatni etap


2025.10.08
Autor: Piotr Maślak
Ukończona została budowa kolejnych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Ogrody Wojszyce we Wrocławiu. Deweloperem jest firma Develia, która obecnie przekazuje klucze nowym właścicielom.

Zakończyła się realizacja 16 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, które są częścią inwestycji Ogrody Wojszyce w stolicy Dolnego Śląska. W drugim etapie osiedla powstało 31 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 151 do 153 metrów kwadratowych, posiadające własny garaż i ogród.
Ogrody Wojszyce - osiedle domów jednorodzinnych we Wrocławiu, fot. materiały dewelopera
fot. Develia

Deweloperem jest ogólnopolska firma Develia, która obecnie przekazuje klucze właścicielom do ich nowych domów.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Zah Marhall, a generalnym wykonawcą budowy II etapu była firma Haras Budownictwo. Aktualnie trwa proces przekazywania kluczy nabywcom.

W budowie znajduje się obecnie III etap osiedla Ogrody Wojszyce. Docelowo projekt przy ulicy Kopycińskiego przewiduje realizację 77 domów w zabudowie szeregowej. Ceny mieszkań zaczynają się od 8 399 zł za mkw.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.