Bielany Business Point z certyfikatem i nowymi najemcami


2017.06.14
Autor: Urbanity.pl
Podwrocławski biurowiec Bielany Business Point, który został niedawno oddany do użytku, może się już pochwalić certyfikatem BREEAM in-USE. Równolegle do obiektu wprowadzają się kolejni najemcy.

Bielany Business Point to nowoczesny biurowiec oferujący powierzchnie klasy A. Budynek, który oferuje 12 000 metrów kwadratowych powierzchni najmu, powstał na działce przy ulicy Irysowej 1 w Bielanach Wrocławskich.

Poziom komercjalizacji biurowca wynosi obecnie około 50 proc. Wolne jest jeszcze m.in. całe piętro, czyli 2 500 mkw. Budynek zaplanowano przewidując, iż na jedno stanowisko pracy przypadać będzie około 10 mkw. powierzchni.

Podwrocławski biurowiec jest mocno ekologiczny, co potwierdza zdobyty właśnie certyfikat BREEAM uzyskany na poziomie Very Good. Dodatkowo budynek spełnia m.in. wymogi dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady Europy 2010/31/UE z 19 maja 2010 r. w sprawie charakterystyki energetycznej budynków.

Bielany Business Point oferują również parking samochodowy na 272 stanowiska, z czego 141 miejsc znajduje się w podziemnej hali garażowej.

Inwestorem biurowca jest grupa deweloperska Megapolis.

Inne wiadomości o Bielany Business Point, Megapolis Development

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.