Bielany Business Point - inwestycja biurowa w pobliżu Wrocławia

2016.02.08

W Bielanach Wrocławskich, przy ulicy Irysowej 1 powstaje nowoczesny budynek biurowy - Bielany Business Point, który zaoferuje 12 tys. metrów kwadratowych powierzchni najmu. Inwestorem jest grupa deweloperska Megapolis.

Bielany Business Point to 5-kondygnacyjny biurowiec, który dostarczy 12 tys. mkw. powierzchni biurowej w standardzie technicznym klasy A. Budynek charakteryzował się będzie redukcją zapotrzebowania energetycznego o 30 proc., dzięki czemu obniżone zostaną koszty eksploatacyjne. Na każdym poziomie obiektu znajdą się powierzchnie od 150 do 2500 mkw. Pomieszczenia biurowe będą wykończone "pod klucz".

W biurowcu znajdą się również udogodnienia dla rowerzystów oraz innowacyjna platforma car sharing do dyspozycji najemców. Łączna liczba miejsc parkingowych to 272 stanowiska, z czego 141 mieściło się będzie w podziemnej hali garażowej.

Wyłącznym agentem w procesie komercjalizacji jest wrocławska firma Jot-Be Nieruchomości. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Projekt Grupa z Piekar Śląskich.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Montis Megapolis Sp. z o.o., która obecnie realizuje poziom trzeciej kondygnacji biurowca Bielany Business Point.

Biurowiec zostanie oddany do użytku w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Bielany Business Point, Megapolis Development, Projekt Grupa Sławomir Kostur, Montis Megapolis

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.