Bielany Business Point z kolejną przestrzenią coworkingową

2019.11.05

Zwiększające się zapotrzebowanie na elastyczne przestrzenie biurowe sprawiło, że Grupa deweloperska Megapolis przeznaczyła kolejną przestrzeń biurowca Bielany Business Point pod tego rodzaju powierzchnie.

Po tym, jak dotychczasowa przestrzeń coworkingowa w Bielany Business Point zapełniła się, właściciel postanowił przeznaczyć na ten tel kolejną przestrzeń podwrocławskiego biurowca, która oferowana jest w dwóch wariantach - Compact i Instant Office.

Bielany Business Point oferuje obecnie 20 proc. swojej powierzchni pod biura elastyczne. W ofercie znajdują się lokale o metrażach od 30 do 200 mkw. Minimalny okres wynajmu to nawet 6 miesięcy. Instant Office to uzupełnienie produktu Compact Office, różniący się tym, iż najemca otrzymuje biuro umeblowane, gotowe do wprowadzenia się niemalże od zaraz. Przestrzenie dostępne są 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Biurowiec w Bielanach Wrocławskich oferuje łącznie 12 000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. 5-kondygnacyjny obiekt powstał w latach 2015-2017.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Bielany Business Point, Megapolis Development

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.