Bielany Business Point z kolejną przestrzenią coworkingową


2019.11.05
Autor: Urbanity.pl
Zwiększające się zapotrzebowanie na elastyczne przestrzenie biurowe sprawiło, że Grupa deweloperska Megapolis przeznaczyła kolejną przestrzeń biurowca Bielany Business Point pod tego rodzaju powierzchnie.

Po tym, jak dotychczasowa przestrzeń coworkingowa w Bielany Business Point zapełniła się, właściciel postanowił przeznaczyć na ten tel kolejną przestrzeń podwrocławskiego biurowca, która oferowana jest w dwóch wariantach - Compact i Instant Office.

Bielany Business Point oferuje obecnie 20 proc. swojej powierzchni pod biura elastyczne. W ofercie znajdują się lokale o metrażach od 30 do 200 mkw. Minimalny okres wynajmu to nawet 6 miesięcy. Instant Office to uzupełnienie produktu Compact Office, różniący się tym, iż najemca otrzymuje biuro umeblowane, gotowe do wprowadzenia się niemalże od zaraz. Przestrzenie dostępne są 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Biurowiec w Bielanach Wrocławskich oferuje łącznie 12 000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. 5-kondygnacyjny obiekt powstał w latach 2015-2017.

Inne wiadomości o Bielany Business Point, Megapolis Development

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.