Znane amerykańskie przedsiębiorstwo z sektora IT otwiera oddział we Wrocławiu

2020.01.17

JetBridge z Kalifornii wybrało Wrocław na swój pierwszy oddział w Polsce, gdzie stworzy nowe miejsca pracy. Firma tworzy oprogramowanie na potrzeby milionów użytkowników.

Wywodząca się z San Francisco firma JetBridge, została założona przez John Sung Kim, który tworzył i sprzedawał firmy warte dziś miliardy dolarów. Znane amerykańskie przedsiębiorstwo z sektora IT uruchamia swój pierwszy oddział w Polsce, a dokładnie we Wrocławiu, gdzie stworzy nowe miejsca pracy. Wcześniej firma otworzyła już oddział na Ukrainie.

Stworzyłem JetBridge, aby tchnąć nową jakość w outsourcing usług software’owych, bazując na połączeniu naszego doświadczenia w budowaniu wielkich firm z Doliny Krzemowej z chęcią nauczania polskich profesjonalistów metody współpracy z gigantami z USA – mówi John Sung Kim.

We Wrocławiu firma zajmie biuro w CitySpace Nobilis Business House, które mieści się przy placu Grunwaldzkim. Wiadomo już, że JetBridge w najbliższym czasie powiększy uruchomiony oddział o 10 osób, dlatego szuka deweloperów na stanowiska juniorskie i seniorskie.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.