Zmieni się targowisko w Leśnicy. Nowa oferta dla mieszkańców

2021.09.09

Miejskie bazary w Leśnicy przejdą modernizację. Miasto chce ożywić targowisko przy ulicy Skoczylasa, które stałoby się miejscem z nową ofertą dla mieszkańców.

Brak zainteresowania ze strony nowych przedsiębiorców, a także jakość przestrzeni na placu targowym przy ulicy Skoczylasa w Leśnicy sprawia, że miejsce to musi zostać poddane modernizacji. Celem inwestycji jest by oprócz stoisk kupieckich powstała także nowa oferta dla mieszkańców, a targowisko było również miejscem dla różnego rodzaju imprez plenerowych.

Decyzja co do skali prac modernizacyjnych, zostanie podjęta po dokładnej analizie i oszacowaniu kosztów, ze wskazaniem na ich podstawowy zakres. Uwzględnione ma zostać poszerzenie funkcji placu o funkcję gastronomiczną czy rekreacyjną.

Po wyłonieniu nowego operatora targowiska, który wybrany zostanie w drodze konkursu, wzbogacimy ofertę tego miejsca z uwzględnieniem potrzeb mieszkańców. Dłuższe godziny funkcjonowania, organizacja wydarzeń i imprez z partnerami lokalnymi czy wprowadzenie nowej oferty to tylko niektóre z nich, możliwe do realizacji przy dobrej współpracy – mówi Małgorzata Golak z Biura Rozwoju Gospodarczego UM Wrocławia.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.