Zapełniają się biura we Wroclavii

2017.03.13

W wielofunkcyjnym budynku Wroclavia swoją główną siedzibę będzie miała firma PGS Software, która wynajęła łącznie prawie 3 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej. Właścicielem obiektu jest Unibail-Rodamco.

Przyszły najemca Wroclavii to jeden z z największych w naszym kraju dostawców rozwiązań technologicznych dla biznesu. Firma funkcjonuje już od 12 lat i zatrudnia obecnie ponad 500 specjalistów. We wrocławskim biurowcu zatrudnionych zostanie kolejnych 100 pracowników.

PGS Software wprowadzi się do Wroclavii w październiku 2017 roku, gdzie pracować będzie około 300 osób spośród wszystkich zatrudnionych obecnie specjalistów.

Wroclavia to wielofunkcyjny obiekt łączący w sobie takie funkcje jak: handlowa, biurowa, rozrywkowa oraz dworca autobusowego, który zostanie zintegrowany z galerią. Część biurowa Wroclavii będzie miała 7 500 mkw. powierzchni i znajdzie się w budynku od strony ulicy Suchej. Elewacja biurowca będzie w pełni przeszklona, która pozwala na jak najpełniejsze wykorzystanie naturalnego światła dziennego.

Wokół galerii dostępnych będzie 1 300 metrów ścieżek rowerowych.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • dan
    Gość
    2017-03-13 16:07:39
    Mam nadzieje, ze po drugiej stronie Suchej nie bedzie takich biednych biurowcow ustawionych bokiem do ulicy..

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.