Wrocławska Klecina z nowymi mieszkaniami od Grupy Antczak


2022.05.05
Autor: Urbanity.pl
W obrębie Kleciny i Klinu Klecińskiego na wrocławskich Krzykach trwa budowa osiedla Jutrzenka, którego deweloperem jest Grupa Antczak. Obecnie powstaje II etap inwestycji.

Osiedle Jutrzenka zostało zaprojektowane z wykorzystaniem funkcjonalności architektury skandynawskiej. Elewacja obiektów utrzymana będzie w lekkich i jasnych kolorach. Na terenie inwestycji zaplanowano zieleniec, alejki otoczone kwiatami, krzewami i drzewami, a także plac zabaw. Osiedle będzie przystosowane do montażu instalacji fotowoltaicznej.

Obecnie powstaje 119 mieszkań w ramach drugiego etapu prac. Zaawansowanie budowy i sprzedaży osiągnęło poziom 50 proc. Grupa Antczak realizuje 4-kondygnacyjny budynek wielorodzinny o łącznej powierzchni użytkowej na poziomie 7 500 mkw. Powstają mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 42 m kw. do 126 mkw. W ofercie znajdują się lokale dwukondygnacyjne z dostępem do zielonych ogrodów. Do dyspozycji mieszkańców będzie m.in. garaż podziemny i komórki lokatorskie. II etap Jutrzenki zostanie oddany do użytku w IV kwartale bieżącego roku.

W ukończonym już pierwszym etapie osiedla oddano 108 mieszkań.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.