II etap osiedla Jutrzenka we Wrocławiu inspirowany architekturą skandynawską

2021.04.19

Rozpoczęła się budowa drugiego etapu wrocławskiego osiedla na terenie dzielnicy Krzyki - Jutrzenka.

FB Antczak, jako generalny wykonawca II etapu osiedla Jutrzenka we Wrocławiu przystąpił do realizacji zadania, które dotyczy budowy 119 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i układach. Inwestycję realizuje Grupa Deweloperska Ancona.

Osiedle Jutrzenka zlokalizowane jest na Krzykach, w obrębie Kleciny i Klinu Klecińskiego. W pierwszym etapie inwestycji, który został już oddany do użytku, wybudowano 108 mieszkań. Obecnie w budowie znajduje się 4-kondygnacyjny budynek o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 7 500 mkw. Prace budowlane potrwają do końca 2022 roku. Odbiory nowych mieszkań zaplanowano na początek 2023 roku.

Przyszli mieszkańcy osiedla będą mogli zamieszkać w jednym ze 119 lokali o powierzchniach od 42 do 126 mkw. i układach od 2-pokojowych do 5-pokojowych apartamentów. Będą wśród nich także wyjątkowe mieszkania dwukondygnacyjne o wysokości 2,66 m z dostępem do zielonych ogrodów.. Miejsca parkingowe zaplanowano w podziemnej hali garażowej, gdzie znajdą się również komórki lokatorskie. W ramach osiedla powstanie plac zabaw dla najmłodszych oraz zaaranżowany zieleniec. Budynek będzie przystosowany do montażu instalacji fotowoltaicznej.

Za projekt architektoniczny odpowiada biuro Dziewoński, Łukaszewicz Architekci.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Osiedle Jutrzenka, Firma Budowlana Marek Antczak, Ancona Development

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.