Wroclavia z certyfikatem BREEAM Interim na poziomie excellent

2017.02.02

Unibail-Rodamco, jako inwestor galerii Wroclavia, uzyskał już na etapie projektowo-budowlanym certyfikat BREEAM Interim dla części handlowej wrocławskiego kompleksu. Budynek zdobył 81,3% punktów, co jest najwyższym rezultatem w Polsce dla centrum handlowego w budowie.

Otrzymanie certyfikatu BREEAM na poziomie excellent dla galerii Wroclavia, to wynik zastosowanych rozwiązań, które określają zasadę poszanowania środowiska naturalnego. Część handlowa kompleksu uzyskała 81,3 proc. punktów, co jest najwyższym rezultatem uzyskanym w Polsce przez centrum handlowe będące w fazie budowy.

W ramach certyfikacji dokonano analiz i prognoz dotyczących kilkudziesięciu obszarów, m.in. wypływu na zdrowie i dobre samopoczucie przebywających w budynku osób, zużycia energii i wody oraz ich monitoringu, emisji dwutlenku węgla, zarządzania odpadami, dostępu do transportu publicznego, a także zrównoważonego zarządzania całym budynkiem.

Wroclavia to kompleks handlowo-biurowy, który zintegrowany zostanie z dworcem autobusowym Polbus.

DOTYCHCZASOWA LISTA NAJEMCÓW

Oficjalne otwarcie inwestycji zaplanowano na październik 2017 roku. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Warbud, a za projekt architektoniczny odpowiada pracownia IMB Asymetria.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.