UP Klub Fitness z Misją: Treningi, relaks i wiele więcej w nowym biurowcu we Wrocławiu


2023.03.30
Autor: Piotr Maślak
„UP” Klub Fitness z Misją, sieć klubów fitness zlokalizowanych w całej Polsce, planuje otwarcie swojej pierwszej lokalizacji we Wrocławiu na pierwszym piętrze Infinity – biurowca realizowanego przez Avestus Real Estate przy Placu Jana Pawła II.

Klub zajmie niemal 1350 mkw. powierzchni i oferować będzie strefy zajęć grupowych, maszyn izolowanych, wolnych ciężarów, strefę funkcjonalną i strefę cardio, a także miejsca do relaksu z sauną, solarium, kanapami i książkami. Klub będzie ogólnodostępny i zapewni usługi zarówno pracownikom biurowca, jak i wszystkim zainteresowanym zdrowym stylem życia. Otwarcie „UP” Klub Fitness z Misją w Infinity planowane jest na IV kwartał 2023 r.

W nowocześnie zaaranżowanym klubie fitness w biurowcu Infinity będzie wiele stref, takich jak: strefy zajęć grupowych, maszyn izolowanych, wolnych ciężarów, strefa funkcjonalna oraz strefa cardio. Oprócz tego będzie tam także przestrzeń relaksacyjna z sauną i solarium oraz strefa odpoczynku z kanapami i książkami. Klub "UP" w Infinity będzie ogólnodostępny, dzięki czemu skorzystać z niego będą mogły zarówno osoby pracujące w biurowcu, jak i wszyscy, którzy są zainteresowani zdrowym stylem życia i treningiem sportowym. "UP" Klub Fitness z misją zajmie niemal 1350 metrów kwadratowych na pierwszym piętrze biurowca Infinity. W czasie negocjacji wieloletniej umowy najmu, firmie Avestus Real Estate doradzała firma JLL, a najemca był reprezentowany przez firmę Colliers.

Infinity to siedmiokondygnacyjny budynek biurowy klasy A, którego powierzchnia wynosi 18 727 m kw. W budynku znajduje się również powierzchnia handlowa o powierzchni 1 561 m kw. oraz trzypoziomowy podziemny garaż z 311 miejscami parkingowymi, w tym miejscami ze stacjami do ładowania pojazdów elektrycznych i 120 stanowisk rowerowych w zamkniętej strefie z szatniami i prysznicami. Budynek posiada certyfikat BREEAM na poziomie Excellent oraz certyfikat WELL Health-Safety potwierdzający wysoki standard procedur bezpieczeństwa.

Biurowiec Infinity oferuje również nowoczesne technologie, w tym innowacyjną platformę obsługi najemców autorstwa spaceOS, rozwiązania bezdotykowe, uchylne okna oraz najwyższej jakości filtry powietrza, które zapewnią bezpieczeństwo i komfort użytkownikom. Na dachu budynku znajdują się przestronne tarasy z elementami małej architektury i zieleni. Wszystkie działania związane z projektem Infinity realizowane są zgodnie z kryteriami ESG, aby zapewnić niskoemisyjność i zminimalizować wpływ na środowisko.

Projekt architektoniczny Infinity przygotowała pracownia AD Studio, a jego generalnym wykonawcą jest Eiffage Polska Budownictwo. Firma JLL odpowiada za komercjalizację budynku. „UP” Klub Fitness z Misją to jeden z najemców Infinity, obok innych firm biurowych.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.