Startuje budowa wrocławskiego Startera II

2015.06.29

Z początkiem lipca rozpocznie się budowa budynku, który powstanie na terenie obok dawnego Hotelu Asystenta we Wrocławiu. Do jesieni 2016 roku wybudowany zostanie obiekt, w którym mieścić się będzie niecałe 170 mikroapartamentów.

Starter II - bo taką nazwę przyjmie nowa inwestycja - składał się będzie z 168 mikroapartamentów oraz szerokiej oferty usługowej. Przyszli mieszkańcy budynku będą mogli skorzystać ze studia fitness, restauracji, klubokawiarni oraz delikatesów spożywczych.

Inwestycja powstanie na działce u zbiegu pl. Grunwaldzkiego i Wybrzeża Pasteura i będzie drugim etapem większego kompleksu mieszkalnego, którego inwestorem jest spółka Dolnośląskie Inwestycje S.A.

W pierwszej fazie projektu przebudowany został dawny Hotel Asystent, w którym powstały mikrokawalerki. Ta część inwestycji oddana została do użytku na początku ubiegłego roku.

Drugi etap, który ruszy w lipcu bieżącego roku, to zupełnie nowy budynek. Mieszkania zostaną wykończone w standardzie "pod klucz", każde z aneksem kuchennym i łazienką. Ciekawostką, jaka pojawi się w ramach inwestycji będzie wypożyczalnia samochodów elektrycznych, a na siódmym piętrze obiektu zielony taras, który dostępny będzie dla wszystkich mieszkańców. Pod budynkiem znajdzie się wielostanowiskowa hala garażowa.

Pod koniec ubiegłego roku rozpoczęła się sprzedaż mieszkań w Starterze II i do tej pory swoich nabywców znalazło ponad 40 proc. mieszkań. Inwestycja ma zostać oddana do użytku jesienią 2016 roku.

Źródło: tuwroclaw.com

Inne wiadomości o Starter, Starter II, Dolnośląskie Inwestycje

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.