Sky Tower z nowym planem na przyszłość

2018.11.23

Wrocławski Sky Tower rozpoczął właśnie realizację nowej strategii działania. Należący do firmy LC Corp obiekt stawia na autorskie koncepty kulinarne, unikalne punkty usługowe oraz wyróżniającą rozrywkę.

W Sky Tower pojawią się również wyjątkowe wydarzenia organizowane we współpracy z miastem, lokalnymi artystami czy instytucjami kultury. W nadchodzącym czasie obiekt poddany zostanie także modernizacji wnętrza, aby umożliwić turystom jeszcze wygodniejsze korzystanie z popularnego punktu widokowego.

Wykorzystując synergię obiektu mieszkalnego, biurowca, centrum oferującego usługi i rozrywkę oraz wyjątkowej atrakcji turystycznej, kompleks Sky Tower na stałe wrósł w krajobraz Wrocławia, stając się jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli miasta. Jako prestiżowe miejsce spotkań zarówno dla mieszkańców, turystów, jak i dla biznesu, chce jednak ciągle się rozwijać, aby nie tylko dotrzymać kroku zmianom w branży, ale również samemu je inicjować. Chodzi też o dostarczenie odwiedzającym emocji i zapewnienie atrakcji na każdym etapie - od momentu wejścia do budynku aż do powrotu z wieży widokowej.

- Zależy nam, aby skomponowany przez nas tenant-mix odpowiadał oryginalnemu i wyjątkowemu miejscu, jakim jest Sky Tower. Stąd założenie, by w portfelu najemców skupić marki wyróżniające się nie tylko na tle innych obiektów we Wrocławiu, ale i w Polsce. Trwają już także zaawansowane rozmowy dotyczące uruchomienia Sky Kitchen, nietuzinkowej oferty gastronomicznej – mówi Agnieszka Solarz, Dyrektor Marketingu Obiektów Komercyjnych w LC Corp S.A. Monika Woźniak, Manager ds. Komercjalizacji, LC Corp S.A. dodaje: – Jako że Sky Tower to także obiekt turystyczny, w najbliższym czasie planujemy również rozbudowę i uatrakcyjnienie naszego punktu widokowego, znajdującego się na 49 piętrze. To wyjątkowe miejsce odwiedzane jest przez ponad 300 tysięcy turystów rocznie, dlatego - aby podnieść komfort dostępu - uruchomiona zostanie druga winda. Zamierzamy także przenieść kasy biletowe na I piętro oraz przygotować atrakcje, które są już dostępne w innych tego typu miejscach na świecie.

W planach jest również wydłużenie godzin dostępności punktu widokowego oraz otwarcie tu Sky Baru.

Sky Tower planuje również aktywnie wspierać działania lokalnych instytucji, promować wartościowe inicjatywy i wydarzenia społeczne oraz integrować mieszkańców Wrocławia. We współpracy z instytucjami kultury, władzami miasta oraz lokalnymi artystami organizowane tu będą niepowtarzalne wydarzenia, które przyciągną zarówno mieszkańców, jak i turystów.

Zmiany w Sky Tower to nie tylko plany, związane z rekomercjalizacją czy organizacją eventów. To również remodeling i przedłużanie umów z już obecnymi w obiekcie najemcami, którzy wpisują się w nową strategię działania, dopełniając nowoczesny tenant-mix. W ostatnim czasie amerykańska restauracja Road American Restaurant oraz Costa Coffe przedłużyły umowy najmu.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.