Sky Kitchen i Sky Bar w Sky Tower


2019.01.07
Autor: Urbanity.pl
We wrocławskim kompleksie Sky Tower uruchomiony zostanie Sky Kitchen, czyli wielkomiejska uliczka z unikalnymi kulinarnymi konceptami kawiarni, restauracji i barów. Z kolei na 49. pietrze wieżowca pojawi się Sky Bar.

Podstawą strefy Sky Kitchen mają być autorskie restauracje i unikatowe koncepty kulinarne. Strefa zlokalizowana na poziomie 0, uzupełniona zostanie o 10 nowych punktów, które uzupełnią obecną ofertę restauracyjną oraz kawiarnianą Sky Tower. W planach jest wydłużenie godzin funkcjonowania Sky Kitchen.

Ma to być coś na wzór kultowego nowojorskiego Chelsea Market, miejskiej przestrzeni „z duszą”, wyjątkowy punkt towarzyski, zaskakujący i inspirujący - mówi Monika Woźniak, Manager ds. Komercjalizacji, LC Corp S.A. I dodaje: - Prowadzimy już zaawansowane rozmowy z potencjalnymi najemcami, ale wciąż jeszcze jesteśmy otwarci na wprowadzenie nowych, nietypowych konceptów.

Architektura Sky Kitchen nawiązywać będzie do uliczki z latarniami i ławeczkami, z oddzielnym wejściem do Strefy od zewnątrz, od strony ulicy Powstańców Śląskich. Każdy z lokali będzie miał swój autonomiczny ogródek, nawiązujący do specyfiki miejsca. Łączna powierzchnia Sky Kitchen wyniesie niecałe 1 500 mkw. Obecnie trwają już prace projektowe.

Drugą nowością w Sky Tower będzie zlokalizowany na 49. piętrze Sky Bar, czyli miejsce, gdzie przy filiżance kawy czy lampce wina będzie można podziwiać panoramę Wrocławia. Inwestycja ta związana jest z planowanym remontem punktu widokowego, który będzie poddany remodelingowi i nowoczesnemu liftingowi. Jeden z najwyżej położonych barów w Polsce będzie miał powierzchnię nawet do kilkuset metrów kwadratowych.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.