Savilla zarządcą i agentem ds. wynajmu biur w I etapie Wrocław Business Garden

2020.02.12

Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację pierwszego etapu Wrocław Business Garden została firma doradcza Savills, która od połowy ubiegłego roku jest również zarządcą tej części kompleksu.

Wrocław Business Garden to kompleks biurowo-usługowy, który należy do funduszu ISOC Group. Pierwszy etap inwestycji składa się z trzech budynków biurowych, w których pracuje prawie 4 000 osób na powierzchni 38 700 mkw. Firma Savills została wybrana na wyłącznego agenta odpowiedzialnego za wynajem biur w biurowcach.

Na wiosnę w obiekcie zwolni się moduł o powierzchni ok. 1000 m kw. Inwestycja ta to jednocześnie kolejny kompleks biurowy, którym mamy okazję opiekować się całościowo, osiągając efekt synergii poprzez połączenie usług wynajmu powierzchni i zarządzania nieruchomością
powiedział: Daniel Czarnecki, dyrektor działu powierzchni biurowych, reprezentacja wynajmującego, Savills.

Wrocławski Business Garden oferuje łącznie 117 000 mkw. powierzchni do wynajęcia klasy A, zlokalizowanej przy ulicy Legnickiej, tuż przy galerii Magnolia. Inwestycja firmy Vastint jest najwiekszym parkiem biurowym we Wrocławiu i trzecim pod tym względem w całej Polsce.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.