Ruszyła sprzedaż mieszkań na Osiedlu Aura we Wrocławiu

2014.05.15

Ruszyła sprzedaż mieszkań na budowanym we Wrocławiu osiedlu Aura. Kompleks mieszkalny, który znajduje się przy ul. gen. Stefana Grota-Roweckiego na Krzykach łącznie dysponował będzie 350 mieszkaniami. Obecnie trwa budowa I etapu inwestycji, która zakończy się na przełomie 2015/2016 roku.

Osiedle Aura, którego inwestorem jest Dom Development S.A., rozpoczął sprzedaż mieszkań w ramach I etapu inwestycji. Osiedle składać się będzie z pięciu budynków mieszkalnych, a w I etapie powstaną trzy obiekty. Powierzchnia mieszkań w I etapie kształtuje się od 26 mkw kawalerek do pięciopokojowych mieszkań o powierzchni 94 mkw. Przedział cenowy wynosi od 5 550 do 6 600 zł/mkw.

Pod budynkami znajdzie się hala garażowa na 218 miejsc. Dodatkowo zaplanowano ogółem 186 komórek lokatorskich. W ramach inwestycji powstaną także dwa lokale handlowo-usługowe o powierzchni 76 i 94 mkw.

Za projekt osiedla odpowiada pracownia AP Szczepaniak, natomiast generalnym wykonawcą I etapu osiedla zostało konsorcjum firm: Eiffage Budownictwo i Eiffage Instalacje.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.