Trzeci etap Osiedla Oaza we Wrocławiu już oddana do użytku

2015.07.07

Spółka Dom Development rozpoczęła przekazywanie mieszkań, które powstały w ramach trzeciego etapu Osiedla Ozaza na wrocławskich Krzykach. Projekt architektoniczny opracowała pracownia AP Szczepaniak, a generalnym wykonawcą była firma Karmar.

Osiedle Oaza znajduje się u zbiegu ulicy Nyskiej i alei Armii Krajowej na Tarnogaju. W ramach trzeciego etapu powstało 218 mieszkań w dwóch budynkach mieszkalnych wielorodzinnych. Parter obiektów został zagospodarowany pod pomieszczenia handlowo-usługowe. Pod budynkami znajduje się podziemna hala garażowa oraz komórki lokatorskie.

Deweloper - Dom Development - rozpoczął przekazania 140 mieszkań, a 78 lokali jest jeszcze dostępnych w sprzedaży w stanie deweloperskim.

Całe osiedle składa się z czterech 7-kondygnacyjnych budynków w kształcie litery "L". Inwestycja posiada największy pośród wszystkich inwestycji realizowanych we Wrocławiu wewnętrzny dziedziniec, który ma około 8 tys. mkw. Patio składa się z alejek, ławek, fontanny oraz dwóch placów zabaw dla dzieci.

Mieszkania na parterze mają od strony dziedzińca przydomowe ogródki. Lokale znajdujące się powyżej dysponują balkonami.

W ofercie jest jeszcze dostępnych 78 mieszkań gotowych w stanie deweloperskim o powierzchniach od 32 do 82 metrów kwadratowych, a ich cena waha się od 6.200 do 7.350 zł za mkw.

Zakończone właśnie osiedle jest pierwszą inwestycją firmy Dom Development poza Warszawą.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.