Początek budowy na Kurkowej 14 we Wrocławiu

2013.03.18

Pierwsza polska inwestycja francuskiego dewelopera Nacarat, należącego do grupy Rabot Dutilleul, właśnie doczekała się realizacji. Na działce zlokalizowanej na wrocławskim Nadodrzu powstaje kompleks złożony z budynku mieszkalnego i biurowca. Uroczyste wbicie łopaty na Kurkowej 14 nastąpiło w symbolicznym momencie - 14 marca o godzinie 14:14.

Generalny wykonawca Apartamentów Kurkowa 14 rozpoczął już intensywne prace na terenie budowy. Według harmonogramu, mają się one zakończyć za półtora roku, w sierpniu 2014. Wtedy też zostanie oddana do użytku mieszkaniowa część tej dużej, wrocławskiej inwestycji Nacarat. Niedługo zaczęte zostaną również prace nad biurowcem - deweloper otrzymał niedawno pozwolenie na jego budowę.

Kompleks Kurkowa 14 został zaprojektowany przez Pracownię Architektoniczną Maćków. Będzie się składał z budynku wielorodzinnego, w którym znajdzie się 210 mieszkań i apartamentów o powierzchni od 28 do 90m2 z balkonami, tarasami i ogródkami, kondygnacją usługową i podziemnym garażem oraz biurowca o łącznej powierzchni najmu 7 tys. metrów kwadratowych.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.