Robyg rozpoczyna budowę dużego osiedla na wrocławskim Jagodnie

2019.02.28

Rozpoczęła się budowa pierwszego etapu osiedla Robyg Jagodno na południu Wrocławia. Deweloper wmurował już symboliczny kamień węgielny.

Osiedle na Jagodnie będzie jednym z największych projektów deweloperskich w stolicy Dolnego Śląska grupy Robyg. Inwestycja, która zlokalizowana będzie pomiędzy ulicą Buforową i ulicą Klasztorną, zakłada realizację łącznie ponad 900 mieszkań i lokali handlowo-usługowych.

W ramach osiedla Robyg Jagodno powstanie również m.in. przedszkole o powierzchni około 500 mkw., całoroczny klub malucha - miejsce do zabawy i spędzania czasu z dziećmi i osiedlowy park z zewnętrzną siłownią dla mieszkańców.

W pierwszej kolejności powstanie około 120 mieszkań o powierzchniach od 27 do 109 mkw. Mieszkańcy będą mieli około 200 miejsc parkingowych w podziemnej hali garażowej.

Docelowo, Robyg w ciągu 5 lat wybuduje łącznie 15 budynków wielorodzinnych oraz 104 domy jednorodzinne w kameralnej zabudowie szeregowej oraz atrialnej.

Sprzedaż mieszkań już się rozpoczęła, a pierwsze lokale będą gotowe w drugiej połowie 2020 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • wojtek
    Gość
    2019-03-04 22:31:26
    Zapowiada się nowe fajne osiedle Ciesze się że Robyg wchodzi do Wrocławia, brat mieszka na osiedlu tego dewelopera w Wawie i jest bardzo zadowolony.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.