Robyg ma zgodę na osiedle we Wrocławiu

2018.12.21

Grupa Robyg dysponuje już prawomocnym pozwoleniem na budowę pierwszego etapu wrocławskiej inwestycji na Jagodnie. Budowa ruszy na początku 2019 roku.

W pierwszym etapie inwestycji Na Jagodnie powstanie 119 mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach od 27 do 109 metrów kwadratowych. Ceny lokali zaczynają się od 6 199 zł za mkw. Pozwolenie obejmuje też 48 lokali w zabudowie atrialnej i 8 domów szeregowych, które w najbliższym czasie trafią do sprzedaży. Budowa tej części inwestycji rozpocznie się w I kwartale 2019 roku, a oddanie do użytku zaplanowano na III kwartał 2020 roku.

Docelowo inwestycja na Jagodnie składała się będzie z ponad 900 mieszkań w zróżnicowanej zabudowie, począwszy od typowych kilkukondygnacyjnych budynków wielorodzinnych przez domy atrialne, aż do domków szeregowych.

Jagodno to pierwsza inwestycja Grupy ROBYG we Wrocławiu. Przyszli mieszkań osiedla będą mogli korzystać z takich udogodnień jak tereny zielone, zewnętrzny fitness, lokale usługowe oraz budynki użyteczności publicznej m.in. przedszkole.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Mariusz
    Gość
    2018-12-28 10:01:30
    Robyg coraz dynamiczniej się rozwija. Zaraz odbieram mieszkanie na green mokotowie zbudowane przez robyga w Warszawie, teraz Wrocław a mignął mi jeszcze tekst o planach na budowę osiedli w Poznaniu, Szacun.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.