Na Jagodnie powstaje ogromne osiedle firmy Robyg

2020.07.03

Jeszcze w tym roku oddane zostaną do użytku pierwsze budynki osiedla Robyg Jagodno, które powstaje w południowej części Wrocławia.

Osiedle Robyg Jagodno powstaje przy ulicy Buforowej na wrocławskich Krzykach i składa się z budynków wielorodzinnych oraz domów w zabudowie jednorodzinnej: szeregowych i atrialnych. Jeszcze w tym roku zakończy się budowa pierwszych budynków, a deweloper rozpocznie przekazywanie kluczy mieszkańcom do nowych mieszkań.

Projekt na Jagodnie to wieloetapowa inwestycja. Obecnie w realizacji znajduje się około 30 domów oraz dwa etapy zabudowy wielorodzinnej - A1 (największy, 4-piętrowy budynek) i A2 (cztery 3-piętrowe budynki).

W budynku A1 znajdzie się 120 mieszkań w układzie od 1 do 4 pokoi, a w budynku A2 zaplanowano 157 mieszkań o liczbie pokoi od 1 do 3. Deweloper wprowadził do sprzedaży nową pulę mieszkań o metrażach od 26 do 68 mkw.

Obecnie na budowie osiedla Robyg Jagodno trwają zaawansowane prace budowlane. W największym z budynków wielorodzinnych, którego stan surowy jest już zakończony, trwają prace wewnątrz i na elewacjach. Budowa pierwszych mieszkań skończy się jeszcze w tym roku.

Docelowo osiedle na Jagodnie wybudowanych zostanie 15 budynków wielorodzinnych, 93 domy w zabudowie atrialnej i 11 w szeregowej. Łącznie około 900 mieszkań.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Radek
  Gość
  2020-07-05 08:40:03
  Super - cieszę się bardzo, że Jagodno się rozbudowuje i powstają nowe osiedla. Jak wprowadzałem się kilkanaście lat temu to nic nie było. Jedynym problemem będzie droga Wrocław - Strzelin - Wrocław , bo obecna chociaż nowo wybudowana jest zaprojektowana przez "człowieka o bujnej wyobraźni". Może też kiedyś pojedzie tramwaj, który obiecali zrobić do 2010 roku a teraz do 2022 roku.
  Ale też jest plus, bardzo fajny chodnik oraz ścieżka rowerowa. Dlatego zawsze można wybrać tą opcję od stania w korkach. Na niej Cię nie zablokują...
  Szerokiej drogi

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.