Przy Zyndrama we Wrocławiu rośnie apartamentowiec z widokiem na Odrę

2018.04.12

Trwa budowa pierwszej we Wrocławiu inwestycji spółki 6B47 Poland. Przy ulicy Zyndrama na Kępie Mieszczańskiej powstaje nowoczesny apartamentowiec, który swoją premierę będzie miał w trzecim kwartale 2018 roku.

Apartamentowiec Zyndrama powstaje w sąsiedztwie Odry i Starego Miasta we Wrocławiu. Inwestycja oferuje 48 lokali typu waterfront z loggiami i balkonami, z czego ponad 60 proc. znalazło już swoich właścicieli. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 8 000 zł za mkw.

Na działce przy ulicy Zyndrama z Maszkowic, spółka PORR, jako generalny wykonawca, prowadzi intesywne prace budowlane. Po sześciu miesiącach budynek wyraźnie wyłania się z ziemi. Obecnie powstaje poziom +3 konstrukcji żelbetowej, a równolegle rozpoczyna się montaż instalacji w podziemnej hali garażowej. Według harmonogramu, osiągnięcie stanu surowego otwartego zaplanowano jeszcze w tym miesiącu.

Projekt architektoniczny przygotowała Autorska Pracownia Architektury Hubka. Do apartamentów poprowadzą niemal trzymetrowe drzwi, niespotykane w innych wrocławskich inwestycjach. Przestronne lobby zostanie wyłożone płytami gresowymi i płytkami dębowymi, a ściany wielkoformatowym gresem, metalizowaną farbą i detalami z drewna oraz szkła. Pod apartamentowcem powstanie parking samochodowy z indywidualnymi stacjami ładowania pojazdów elektrycznych.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Apartamentowiec Zyndrama, PORR, Autorska Pracownia Architektury Hubka, 6B47 Poland

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.