Penthouse za prawie 2 mln zł w apartamentowcu Zyndrama

2018.05.10

Prawie 2 mln zł trzeba zapłacić za najdroższy penthouse w kameralnej wrocławskiej inwestycji apartamentowej przy ulicy Zyndrama na Kępie Mieszczańskiej. Deweloperem jest spółka 6B47 Polska.

Ostatnie piętro, 152 mkw. powierzchni, panoramiczne okna z widokiem na miasto i na Odrę i zawrotna cena 1 mln 846 tys. zł - tak wygląda i tyle kosztuje najdroższy penthouse w apartamentowcu Zyndrama we Wrocławiu.

Na najwyższym piętrze inwestycji, powstaną dwa penthouse'y - jeden o powierzchni 152 mkw., a drugi o powierzchni 149 mkw., z możliwością rozbudowy do 200 mkw. w cenie 1 mln 798 tys. zł. Za przykładową aranżację wnętrza przedstawioną na wizualizacji odpowiada wrocławskie studio projektowe Galeria Wnętrza.

Budowa apartamentowca Zyndrama ruszyła pół roku temu, a już ponad 60 proc. lokali zostało sprzedanych. Łącznie inwestycja oferuje 48 apartamentów typu waterfront z przestronnymi loggiami i balkonami.

Za projekt architektoniczny inwestycji przy ulicy Zyndrama z Maszkowic 20 odpowiada Autorska Pracowania Architektoniczna Hubka. Generalnym wykonawcą jest firma PORR. Budowa Apartamentowca Zyndrama zakończy się latem 2018 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Apartamentowiec Zyndrama, PORR, Autorska Pracownia Architektury Hubka, 6B47 Poland

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.