Oddany został kolejny apartamentowiec nad Odrą we Wrocławiu

2019.03.26

Pierwsi mieszkańcy odebrali klucze do apartamentów, które powstały w ramach prestiżowej inwestycji na wrocławskiej na Kępie Mieszczańskiej.

Oddany został do użytku apartamentowiec zlokalizowany przy ulicy Zyndrama z Maszkowic 20 na Kępie Mieszczańskiej we Wrocławiu. Budowa obiektu oficjalnie się zakończyła, a pierwsi mieszkańcy odebrali klucze do swoich mieszkań. W sprzedaży dostępnych jest jeszcze kilka lokali.

Apartamentowiec Zyndrama to 48 mieszkań, w tym butikowe typu waterfront oraz penthouse’y. Fasadę obiektu zdobi spiek kwarcowy, z kolei od strony dziedzińca dominuje płytka klinkierowa. W środku apartamentowca również użyto szlachetnych materiałów, drewnianych oklein i modnego surowego betonu.

W sprzedaży dostępnych jest jeszcze kilka mieszkań, w tym jeden z dwóch penthouse’ów na 7. piętrze. Luksusowy apartament ma około 150 mkw. powierzchni, cztery sypialnie, trzy łazienki, garderobę i dwa balkony. Ceny mieszkań zaczynają się od 8,5 tysiąca za metr kwadratowy.

Deweloperem inwestycji jest spółka 6B47, a generalnym wykonawcą była firma PORR. Projekt Apartamentowca Zyndrama przygotowała Autorska Pracownia Architektury Hubka.


Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Apartamentowiec Zyndrama, PORR, Autorska Pracownia Architektury Hubka, 6B47 Poland

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.