Projekt biurowy Infinity przy placu Jana Pawła II we Wrocławiu

2018.04.11

Avestus Real Estate i European Property Investors Special Opportunities 4 (EPISO 4), fundusz zarządzany przez Tristan Capital Partners, posiadają już prawomocne pozwolenie na budowę biurowca Infinity, który powstanie przy placu Jana Pawła II we Wrocławiu.

Sfinalizowany został zakup nieruchomości w centrum Wrocławia, przy ulicy Nabycińskiej 2. Na działce powstanie 7-kondygnacyjny budynek biurowy Infinity, który zaoferuje ponad 22 000 metrów kwadratowych powierzchni najmu w standardzie klasy A.

Biurowiec będzie wspólnym przedsięwzięciem spółek Avestus Real Estate i European Property Investors Special Opportunities 4, które dysponują już prawomocnym pozwoleniem na budowę. Według projektu biura AHR Architects, powstanie nowoczesny budynek z powierzchnią biurową na poziomie 19 818 mkw., oraz powierzchnią handlowo-usługową wynoszącą 2 547 mkw.

Inwestycja zaoferuje również parking samochodowy na 314 stanowisk, a dla rowerzystów przygotowano 60 miejsc na rowery w zamkniętej strefie, szatnie oraz prysznice.

Infinity może pochwalić się certyfikatem BREEAM Excellent. Komercjalizacją inwestycji zajmuje się firma JLL. Prace budowlane ruszą w maju 2018 roku, a oddanie biurowca do użytku zaplanowano na III kwartał 2020 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Biurowiec Infinity, JLL Poland, Avestus Real Estate, Tristan Capital Partners

Komentarze


  • Mikus
    Gość
    2018-04-12 14:16:47
    Ktos wie kto bedzie budowac biurowiec?

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.