Powiększona oferta Browarów Wrocławskich firmy Archicom

2018.04.17

Archicom wprowadził do przedsprzedaży kolejny etap inwestycji Browary Wrocławskie, która powstaje w dawnym Browarze Piast.

Oferta Browarów Wrocławskich została uzupełniona o mieszkania II etapu inwestycji - 185 lokali w Wiatrowni oraz 140 mieszkań w Warzelni i Wozowni. Ich nazwami deweloper podkreślił dawne funkcje z czasów produkcji piwa.

Wiatrownia, to pierwszy z trzech wysokich budynków zaprojektowanych w pasie nadrzecznym inwestycji. W obiekcie znajdą się mieszkania o metrażach od 37 do 94 mkw., w cenach od 7 600 zł za mkw.

W centralnej części Browarów znajdą się dwa nowe budynki - Wozownia i Warzelnia. W pierwszym z obiektów dostępnych będzie 60 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 38 do 75 mkw. Trzeci budynek to propozycja mieszkania z widokiem na historyczne elewacje obiektu loftowego dawnej Butelkowni i plac. Warzelnia oferuje 80 lokali. Ceny mieszkań w obu budynkach zaczynają się od 7300 zł/mkw.

Ta część wrocławskiej inwestycji zostanie uzupełniona o 10 lokali komercyjnych o powierzchniach od 70 do 140 mkw., które znajdą się w parterach obiektów. Docelowo w całej inwestycji, część handlowo-usługowa zajmie około 4 500 mkw.

Budowa II etapu Browarów Wrocławskich ruszy jeszcze w tym roku, a pierwsi mieszkańcy będą mogli wprowadzać się w połowie 2020 r.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.