Porto we Wrocławiu dzięki Lokum Deweloper

2020.05.20

Firma Lokum Deweloper wprowadziła do sprzedaży mieszkania, które powstaną w ramach nowej wrocławskiej inwestycji Lokum Porto.

Lokum Porto to nowe osiedle od Lokum Deweloper, które wybudowane zostanie tuż przy Odrze, na Starym Mieście, na działce przy ulicy Gnieźnieńskiej. Pierwsze dwa etapy inwestycji dostarczą 390 mieszkań. Właśnie rozpoczęła się sprzedaż lokali.

W ofercie znajdują się mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 27 do 120 metrów kwadratowych i rozkładach 1-, 2-, 3-, 4-, a nawet 5-pokojowych. Do mieszkań przynależeć będą balkony i tarasy – największe o powierzchni do 76 mkw.

Lokum Deweloper rozpoczęło już sprzedaż mieszkań z dwóch pierwszych etapów osiedla. Ceny lokali w Lokum Porto zaczynają się od 8914 zł brutto za mkw.

Lokum Porto to osiedle budynków wielorodzinnych o zróżnicowanej wysokości. Na terenie inwestycji zaplanowano m.in. oczka wodne i alejki spacerowe, a także siłownię terenową i plac zabaw dla najmłodszych. Miejsca parkingowe mieściły się będą w podziemnej hali garażowej oraz na stanowiskach naziemnych. Teren osiedla będzie monitorowany.

Pierwsze dwa etapy Lokum Porto zostaną oddane do użytku w pierwszej połowie 2022 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.