Nowe mieszkania na Starym Mieście we Wrocławiu od Lokum Deweloper

2022.04.29

Poszerzona została oferta osiedla Lokum Porto na wrocławskim Starym Mieście, którego realizacją zajmuje się Lokum Deweloper. Inwestycja oferuje mieszkania o podwyższonym standardzie.

Lokum Deweloper uruchomiło sprzedaż mieszkań, jakie powstaną w ramach IV i V etapu osiedla Lokum Porto we Wrocławiu. Klucze do swoich nowych lokali będzie można odebrać w IV kwartale 2023 roku.

W ofercie znalazło się 218 mieszkań o zróżnicowanych metrażach do ponad 150 metrów kwadratowych i układach od kawalerek po lokale 4- i 5-pokojowe. Wszystkie mieszkania posiadały będą balkony, loggie lub tarasy, największe o powierzchni niemal 100 mkw. Miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie przewidziano w podziemnej hali garażowej. Na terenie osiedla mieszkańcy będą mogli korzystać ze stref rekreacyjnych, w tym strefy street workout, a najmłodsi z nowoczesnych placów zabaw.

Lokum Porto to wieloetapowe osiedle budynków wielorodzinnych, zlokalizowane przy ulicy Gnieźnieńskiej, na wrocławskim Starym Mieście, w sąsiedztwie Odry. Budowa inwestycji rozpoczęła się w 2020 roku i wtedy do sprzedaży zostało wprowadzonych 390 mieszkań.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.