Platyna dla wrocławskiego kompleksu Business Garden

2020.05.21

Kolejne biurowce kompleksu Business Garden we Wrocławiu mogą pochwalić się certyfikatem LEED.

Vastint otrzymał certyfikaty LEED Platinum dla sześciu budynków drugiego etapu wrocławskiej inwestycji przy ulicy Legnickiej we Wrocławiu. Na uzyskanie takiego certyfikatu nałożyło się m.in. duży udział terenów zielonych oraz otwartych przestrzeni do rekreacji, wysoki poziom efektywności energetycznej budynków oraz maksymalne wykorzystanie materiałów regionalnych.

Wrocław Business Garden to kompleks, który składa się z dziewięciu biurowców z częścią usługową o łącznej powierzchni do wynajęcia na poziomie 117 000 mkw. Inwestycja wybudowana została na 6-hektarowej działce, na której znajdują się również strefy relaksu z miejscem do aktywności sportowej na świeżym powietrzu. Wrocławski Business Garden to także rozbudowana infrastruktura dla rowerzystów. Niebawem na terenie kompleksu pojawią się dodatkowe punkty usługowe, m.in. nowa kantyna i kawiarnia.

Inwestorem i deweloperem Business Garden Wrocław jest Vastint Poland. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia APA Wojciechowski, zaś generalnym wykonawcą inwestycji była firma Hochtief Polska.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.