Osiedle pomiędzy trzema wrocławskimi parkami od firmy Robyg

2020.11.30

Na początku 2021 roku rozpocznie się budowa nowego wrocławskiego osiedla firmy Robyg - Kameralna Olszówka. Właśnie ruszyła sprzedaż mieszkań.

Kameralna Olszówka będzie pierwszą inwestycją mieszkaniową, którą od początku do końca Grupa ROBYG prowadzi pod szyldem ROBYG WPB. Osiedle powstanie przy skrzyżowaniu ulic Skarbowców i Szarugi w dzielnicy Krzyki–Partynice.

Nowa inwestycja mieszkaniowa firmy Robyg składała się będzie z 3-piętrowego budynku wielorodzinnego z dziedzińcem i podziemną halą garażową, w którym znajdzie się zaledwie 55 mieszkań. W ofercie dostępne są lokale o powierzchniach od 40 do 80 metrów kwadratowych i układach od 2 do 4 pokoi.

Mieszkania zlokalizowane na parterze dysponowały będą ogródkami, natomiast lokale powyżej będą posiadały loggie i balkony. Osiedle Kameralna Olszówka to także podziemna hala garażowa oraz pomieszczenia na rowery i wózki. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdą się na zewnętrznych stanowiskach. Do budynku prowadzić będą dwa wejścia.

Kameralna Olszówka to także wiele ekologicznych rozwiązań, w tym m.in. panele słoneczne na dachu, dające energię do oświetlania części wspólnych.

Budowa osiedla ruszy w I kwartale 2021 roku, a jej zakończenie planowane jest na III kwartał 2022 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Dar
    Gość
    2020-12-04 11:26:15
    Fajnie się prezentuje :) To będzie ciekawa propozycja dla osób, które szukają teraz swojego M we Wrocławiu (w rozsądnej cenie).

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.