Miniaturka Nowe Centrum Południowe III

Nowe Centrum Południowe III
Wrocław, Gwiaździsta 6-60

Mapa

Informacje

Dzielnica
Krzyki
Otaczające ulice
Gwiaździsta
Rodzaj struktury
Kompleks
Rodzaj zabudowy
wysokościowa
Funkcja główna
mieszkalny
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2019 lipiec
Zakończenie budowy
2021 lipiec
Inwestor/deweloper
Grupo Prasa GP-Investment

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
16
Kondygnacje podziemne
2

Opis

Zespół budynków mieszkalnych Nowe Centrum Południowe III został zrealizowany w mieście Wrocław w dzielnicy Krzyki, stoi wzdłuż ulicy Gwiaździstej 6-60. Konstrukcja budynków mieszkalnych wystartowała w lipcu 2019, a dobiegła końca latem 2021 roku. Biuro Autorskiej Pracowni Architektury Hubka odpowiada za projekt architektoniczny budynku, w budowę tego projektu deweloperskiego zainwestowała spółka Grupo Prasa GP-Investment z Warszawy, a konstrukcją zajęła się firma Erbud. Nieopodal powstają Centrum Południe i Biurowiec MidPoint71 oraz znajduje się Nowe Centrum Południowe.

Ostatnio zmodyfikowano 1990-01-01 00:00:00

Powiązane firmy

Forum opinii Nowe Centrum Południowe III


  • te77
    Gość
    2019-06-06 05:31:26
    no szału nie ma

  • Masakra
    Gość
    2019-06-16 17:34:59
    Ale szkaradztwo tak zmarnowano piekną działke na takie gnioty aż sie płakać chce!!

  • Kloc
    Gość
    2019-06-16 17:37:50
    Bez gustu bez polotu typowa tragiczna modernistyczna makabryła. Wstyd dla miasta typowy skok na kasę dewelopera w dobie koniunktury gdzie wszelkii chłam sie sprzedaje. Byle tanio I byle szybko wybudowac I upłynnić mieszkania a że to coś bedzie za kilka lat obskurnym straszydłem to nikogo już nie interesuje!!!

  • TT
    Gość
    2019-06-30 13:11:44
    No tak jak sie na to patrzy to wygląda to tragicznie! Modernistyczny gniot który oszpeci okolice na wieki!
    Wrocław nie ma szczęścia do ustownej I pięknej zabudowy niby sie dużo buduje ale rzadko trafia się coś z artystycznym podejściem do architektury wiekszość to prostacka zabudowa!!! Niby nowe a już założenia guwno!

  • WERTO
    Użytkownik
    2019-07-22 11:30:44
    A juz miałem nadziję że tego nie beda budowac tylko tego klocka przeprojektuja na cos gustownego. Szkoda bo to trwałe oszzpecenie miasta takim pudełkiem kartonowym.

  • zainteresowana
    Gość
    2019-08-27 08:45:57
    kto jest generalnym wykonawcą?

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.