Miniaturka Nowe Centrum Południowe

Nowe Centrum Południowe
Wrocław

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

W jego skład wchodzą
Dzielnica
Krzyki
Rodzaj struktury
Zespół budynków
Funkcja główna
mieszkalny
Funkcja dodatkowa
handlowo-usługowy , biurowy
Status
zarzucony

Dane techniczne

Opis

Nowe Centrum Południowe miało być zbudowane we Wrocławiu w granicach dzielnicy Krzyki. Projekt architektoniczny jest autorstwa Estudio Lamela. W odległości 143 metrów znajduje się Centrum Południowe - Etap I, 208 metrów dalej znajduje się Best Western Plus Q Hotel Wrocław, a 213 metrów dalej znajduje się Hotel Wrocław Orbis****.

Ostatnio zmodyfikowano 2016-06-30 11:56:44

Wiadomości o Nowe Centrum Południowe

Powiązane firmy

Forum opinii Nowe Centrum Południowe


 • Mieszkaniec
  Gość
  2017-09-21 06:42:29
  Miał byc pieknie skomponowany kompleks budynków a powstaje kompletnie chaotyczna zabudowa!! Działka posprzedawana róznym deweloperom I każdy tworzy coś innego. Totalna klapa w planowaniu zabudowy tego terenu. Szkoda bo to ścisłe centrum miasta a powstaja takie gnioty - nie było by w tym nic dziwnego jakby budowano w jakimś innym miejscu. Widać jak nikt nie panuje nad dziką zabudową Wrocławia a ten teren to idealny przykład takiego stanu rzeczy. Po prostu tragedia!!!!!!

 • ccc
  Gość
  2017-09-21 13:57:30
  Chyba ostani taki kawałek ziemi w centrum miasta I rzeczywiście spartolono planowanie przestrzenne dla tego obszaru! To mogła byc wizytówka Wrocławia a będzie niezły bubel???

 • Aress
  Gość
  2018-08-21 18:26:33
  Urzędnicy Wrocławia jest jeszcze mała szansa na uratowanie przestrzeni w tym najważniejszym dla miasta miejscu, ma być nowocześnie, industrialnie i możliwie wysoko z przestrzenią na dole czyli małą architekturą, jeśli nie dopilnujecie tego będziecie po prostu winni złego zagospodarowania miasta. Kolejne przestrzenie istotne to tereny dworca Świebodzkiego oraz przestrzeń pl. Jana Pawła.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.