Nowa przestrzeń w kompleksie Sky Tower we Wrocławiu

2018.05.28

W biurowcu Sky Tower we Wrocławiu uruchomiona zostanie przestrzeń konferencyjna i co-workingowa. LC Corp S.A., jako właściciel wieżowca, poszukuje operatora, który byłby zainteresowany taką współpracą.

LC Corp szacuje, że docelowo w kompleksie Sky Tower można stworzyć nawet 3 300 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej i co-workingowej. Przestrzeń taka powstałaby na pierwszym piętrze biurowca.

Odbieramy coraz więcej sygnałów o potrzebie wynajęcia sal konferencyjnych i przestrzeni co-workingowej zarówno od naszych obecnych najemców jak i od klientów z zewnątrz, którzy planują spotkania z partnerami biznesowymi, a zależy im na prestiżowej lokalizacji. Nie każdy z naszych najemców posiada własne sale konferencyjne, albo są one za małe na organizację dużych spotkań. Stąd liczne pytania o możliwość wynajmowania przestrzeni na godziny lub kilka dni
powiedział: Piotr Pirogowicz, Dyrektor Działu Komercjalizacji LC Corp SA.

Biurowiec Sky Tower położony jest w centrum miasta, niedaleko Starego Miasta. 212-metrowy wieżowiec oferuje zarówno pomieszczenia biurowe, jak i mieszkania oraz pasaż handlowy. Kompleks oferuje również m.in. podziemny parking, centrum fitness, kręgielnię, bogatą strefę food court oraz taras widokowy usytuowany na 49 piętrze drapacza chmur. Parter i pierwsze piętro zajmuje pasaż handlowy z restauracjami i kawiarniami.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.