Nowa powierzchnia biurowa w Arkadach Wrocławskich

2018.07.31

Na ostatnim piętrze Arkad Wrocławskich pojawi się unikalna przestrzeń biurowa z ponad 100-metrowym tarasem. Właścicielem obiektu jest spółka LC Corp.

Niebawem w Arkadach Wrocławskich pojawi się 580 metrów kwadratowych powierzchni biurowej na ostatnim, 12-piętrze biurowca. Dodatkowo na nowego najemcę czekać będzie ponad 100-metrowy taras z widokiem na panoramę miasta.

Powierzchnia biura daje ogromne możliwości aranżacyjne a jego położenie na ostatnim piętrze biurowca i przylegający do niego taras jest dodatkowym atutem. Biuro będzie dostępne dla nowego najemcy w pierwszym kwartale 2019 roku – mówi Aneta Polińska, Leasing Manager, LC Corp SA.

Arkady Wrocławskie jest obiektem, który łączy w sobie funkcje handlowo-usługową, rozrywkową oraz biurową o powierzchni 9 900 mkw. na dwunastu piętrach. Z kolei na trzech pierwszych poziomach mieści się część handlowo-usługowa z 110 sklepami i punktami usługowymi. Zmotoryzowani mogą korzystać z parkingu samochodowego na 1100 miejsc. Arkady oferują także supermarket Piotr i Paweł oraz centrum rekreacyjne „Fitness Academy”.

Arkady Wrocławskie znajduje się w kwadracie ulic Powstańców Śląskich, Swobodnej, Nasypowej i Komandorskiej.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.