Nacarat rozpoczął budowę projektu Aleja Dębowa 17-19 na wrocławskim Borku

2019.10.23

Na wrocławskim Borku, firma Nacarat Polska ruszyła z budową kameralnego osiedla pod nazwą Aleja Dębowa 17-19. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Spec Bau Polska.

U zbiegu ulic Ślężnej i alei Dębowej we Wrocławiu, na działce o powierzchni prawie 10 000 mkw., która została zakupiona przez firmę Nacarat od spółki Orange Polska, trwa budowa zespołu budynków wielorodzinnych oraz jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej wraz z garażami podziemnymi.

Aleja Dębowa 17-19 na Borku, w bliskim sąsiedztwie Parku Skowroniego i Parku Południowego, składała się będzie z trzech budynków jednorodzinnych, w których znajdzie się łącznie 11 domów o metrażach od 143 do 197 mkw. oraz z czterech 3-kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych z łączną liczbą 30 mieszkań. Pod osiedlem znajdzie się parking podziemny z miejscami postojowymi, a każdy budynek zostanie zaopatrzony w panele fotowoltaiczne.

W ofercie sprzedaży znajdują się kawalerki, mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchniach od 27 do 76 mkw. Domy mieściły się będą w głębi działki przy alei Dębowej 19. Każdy z domów posiadał będzie prywatny ogród o powierzchni od 54 do 109 mkw., do którego można wyjść prosto z salonu.

Budowa ruszyła w październiku br. i potrwa do stycznia 2021 roku. Generalnym wykonawcą jest firma Spec Bau Polska. Za projekt architektoniczny odpowiada Maćków Pracownia Projektowa. Aleja Dębowa 17-19 to czwarta inwestycja francuskiego dewelopera we Wrocławiu.

Budowa jest na etapie robót ziemnych. Niebawem rozpocznie się wykonywanie żelbetowych płyt fundamentowych.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Aleja Dębowa 17-19, Maćków Pracownia Projektowa, Spec Bau Polska, Nacarat Polska

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.