Murapol kupuje grunt pod mieszkania we Wrocławiu

2018.12.31

Zawarta została przedwstepna umowa zakupu działki o powierzchni 0,45 ha, zlokalizowanej przy ulicy Buforowej na wrocławskich Wojszycach. Transakcja opiewa na kwotę 6,5 mln zł netto.

Grupa Murapol planuje przyłączyć zakontraktowany teren do jednej z bezpośrednio sąsiadujących działek, na której już przygotowuje inwestycję mieszkaniową. Pozwoli to na zwiększenie zakładanej powierzchni mieszkalnej o około 6 000 mkw., poprzez budowę około 120 lokali mieszkalnych.

Przy ulicy Buforowej na wrocławskich Wojszycach, deweloper zrealizował już swoje dwie największe inwestycje na Dolnym Śląsku - Małą Toskanię i Nową Toskanię. W pobliżu powstaje również inny projekt mieszkaniowy - Murapol Apartamenty Klasztorna. W dotychczas zrealizowanych przez Murapol projektach w rejonie ulicy Buforowej powstało 17 budynków z ponad 1 400 mieszkań.

Grupa finalizuje obecnie budowę inwestycji Murapol Apartamenty Słubicka z 106 mieszkaniami, zlokalizowanej przy ulicy Słubickiej na Starym Mieście. Oferuje także 282 lokale powstające w projekcie Murapol Zielone Bulwary przy ulicy Dożynkowej na Klecinie.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.