Kolejne mieszkania Portu Popowice w ofercie sprzedaży


2019.03.05
Autor: Urbanity.pl
Vantage Development wprowadził do sprzedaży kolejne mieszkania, które powstaną w ramach wrocławskiego projektu Port Popowice.

W ofercie spółki Vantage Development pojawiły się kolejne 144 mieszkania, zlokalizowane w budynku B osiedla Port Popowice. Niebawem rozpocznie się budowa, którą jako generalny wykonawca zrealizuje firma Erbud.

Port Popowice to wspólny projekt spółek Vantage Development oraz Rank Progress. Inwestycja powstaje przy ulicy Wejherowskiej oraz Białowieskiej, gdzie zaplanowano około 2 500 mieszkań, powierzchnie biurowe oraz strefy rekreacyjne.

W budynku B powstaną łącznie 144 mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 20 do 106 metrów kwadratowych, które posiadały będą balkony i tarasy. Obiekt będzie miał zabudowę kaskadową sięgającą w najwyższym punkcie 8. piętra i 3. w najniższym. W garażu podziemnym znajdować się będą 154 miejsca postojowe, deweloperzy przewidzieli także 49 miejsc naziemnych (w tym również dla osób niepełnosprawnych).

Zakończenie budowy tego etapu inwestycji zaplanowano na IV kwartał 2020 roku. Projekt architektoniczny powstał w Pracowni Projektowej Maćków.

Obecnie w ofercie inwestycji Port Popowice dostępnych jest ponad 300 mieszkań.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.