Kolejne mieszkania Portu Popowice trafiają do sprzedaży


2019.04.25
Autor: Urbanity.pl
Do sprzedaży trafiły mieszkania z trzeciego budynku I etapu wrocławskiego projektu Port Popowice. Inwestycja to wspólne przedsięwzięcie spółek Vantage Development oraz Rank Progress.

Spółka Vantage Development uruchomiła sprzedaż mieszkań trzeciego budynku, który powstanie w ramach I etapu Portu Popowice. W ofercie znalazło się 128 mieszkań oraz 8 lokali handlowo-usługowych, zlokalizowanych w parterze obiektu.

Budynek C oferuje mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 36 do 59 mkw. Wszystkie lokale posiadają balkony o powierzchni od 3,41 do 17,33 mkw. Przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji komórki lokatorskie, pomieszczenia na jednoślady oraz parking podziemny na 114 stanowisk. 8-kondygnacyjny budynek będzie dysponował również 37 miejscami naziemnymi. Odbiór mieszkań zaplanowano na koniec przyszłego roku.

Obecnie powstaje I etap Portu Popowice, który składa się z trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych. W ofercie, która trwa od listopada 2018 roku, znajduje się prawie 350 mieszkań. W pierwszej kolejności oddany zostanie budynek A, gdzie mieszkańcy będą mogli się wprowadzić jeszcze w tym roku. Generalnym wykonawcą I etapu jest Budimex, a za projekt architektoniczny odpowiada Pracownia Projektowa Maćków.

Port Popowice powstaje na obszarze 14 ha i docelowo zaoferuje około 2 500 mieszkań, a także liczne punktu usługowe, przestrzenie biurowe oraz tereny rekreacyjne.

Zgodnie z planami inwestorów, sercem projektu ma stać się dawny basen portowy – za kilka lat zostanie przeobrażony w miejsce spotkań mieszkańców Portu Popowice oraz zachodniej części Wrocławia.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.