Kolejne gotowe mieszkania Resi4Rent we Wrocławiu

2020.04.17

Resi4Rent dysponuje już pozwoleniem na użytkowanie swojej kolejnej wrocławskiej inwestycji. Nowa inwestycja znajduje się na Kępie Mieszczańskiej.

Resi4Rent to firma oferująca mieszkania na wynajem, której udziałowcami są: Echo Investment (30 proc.) oraz globalny fundusz inwestycyjny (70 proc.). Kolejną gotową inwestycją są dwa budynki na Kępie Mieszczańskiej z blisko 270 lokalami.

Przy ulicy Mieszczańskiej powstały dwa budynki z mieszkaniami, które są w pełni wykończone i gotowe do wprowadzenia. Najwięcej lokali, bo aż 127 to mieszkania z sypialnią i salonem, 118 mieszkań jednopokojowych oraz 24 z dwoma sypialniami i salonem. W cenie najmu lokatorzy mają możliwość korzystania z sieci Wi-Fi, a także dostęp do dedykowanego biura obsługi oraz panelu pozwalającego m.in. na zarządzanie umowami.

Pierwszą inwestycją Resi4Rent we Wrocławiu był budynek przy Rychtalskiej, funkcjonujący już od 7 miesięcy. Łącznie w ofercie firmy znajduje się już blisko 800 mieszkań we Wrocławiu i Łodzi. W III kwartale br. oddanych zostanie 450 mieszkań w Browarach Warszawskich.

Resi4Rent ma obecnie sześć projektów w budowie lub w fazie zaawansowanego planowania. Docelowo, za 2-3 lata firma będzie oferować 7,5 tys. mieszkań w sześciu największych polskich miastach – w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku i Poznaniu.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Resi4Rent Wrocław Kępa Mieszczańska

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.