Nowe budynki w portfelu firmy Knight Frank

2013.09.19

Knight Frank został wybrany na zarządcę wrocławskiego budynku biurowego West House 1B. Firma do tej pory odpowiadała także za komercjalizację biurowca. Nowy budynek oznacza, że do sześciu zwiększyła się liczba zarządzanych nieruchomości komercyjnych we Wrocławiu i okolicach przez firmę Knight Frank.

West House 1B składa się z dwóch części, realizowanych etapowo. Pierwsza z nich to 6 tys. mkw. powierzchni biurowej o najwyższym standardzie klasy A. Ten etap inwestycji został wynajęty już w 100 proc.

Z końcem września uprawomocnione zostanie pozwolenie na użytkowanie obiektu, co pozwoli firmie Netia, wprowadzić się do budynku i zająć 4 tys. mkw. Na początku przyszłego roku do biurowca wprowadzi się kolejny najemca, firma OBSS, która wynajęła pozostałe 2 tys. mkw.

W drugim etapie inwestycji powstanie kolejne 6 tys. mkw. Obecnie inwestor - firma Archicom - prowadzi rozmowy z potencjalnymi najemcami obiektu.

West House 1B powstaje w ramach nowoczesnego wrocławskiego kompleksu biurowego West Forum, który docelowo ma mieć powierzchnię 100 tys. mkw.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.