Zakończono budowę kolejnego budynku West Forum

2013.10.03

Budynek West House 1B, który powstaje w północnej części Wrocławia, uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Już w październiku swoje lokale odbierze firma telekomunikacyjna Netia. Inwestorem jest znany deweloper z Wrocławia - firma Archicom.

West House 1B to budynek biurowy, który realizowany jest w dwóch etapach, gdzie po zakończeniu budowy, oba obiekty będą tworzyły jedną całość. Pierwszy biurowiec dysponuje powierzchnią najmu wynoszącą 6 tys. mkw., i został już w całości wynajęty. Głównym najemcą została firma Netia, która zajmie 4 tys. mkw. powierzchni.

Jak zapowiadają przedstawiciele inwestora, całkiem prawdopodobne, że wkrótce rozpocznie się budowa trzeciego budynku, który wybudowany zostanie w ramach kompleksu West Forum.

Wrocławski kompleks biurowy jest obecnie największym parkiem o przeznaczeniu biurowym we Wrocławiu. Jako pierwszy oddany został budynek West House 1A, który swoją premierę miał w 2008 roku. Drugi etap obiektu West Forum 1B zostanie oddany do użytku w trzecim kwartale 2014 roku.

Docelowo cały kompleks West Forum będzie się składał z 6-8 biurowców o łącznej powierzchni 100 tys. mkw. biur w standardzie klasy A.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.