Hotel w Rynku we Wrocławiu zmienia operatora i agenta ds. wynajmu przestrzeni biurowej

2021.03.29

Wratislavia Center to budynek o charakterze wielofunkcyjnym zlokalizowany w ścisłym centrum Wrocławia, który jest zarządzany przez austriacki fundusz FLE GmbH. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem przestrzeni w biurowcu została firma doradcza Savills.

Wielofunkcyjny kompleks przy ulicy Świętego Mikołaja 72, jednej z bocznych alejek odchodzących od wrocławskiego Rynku, wkrótce zmieni swojego operatora. Przez wiele lat obiekt kojarzony był głównie z mieszczącym się w nim hotelem Sofitel, którego wkrótce zastąpi nowy operator.

Dodatkowo Wratislavia Center oferuje około 6 000 metrów kwadratowych wysokiej jakości powierzchni biurowej, a także handlowej mieszczącej się w parterze. Całość uzupełnia nowoczesne centrum konferencyjne.

Aktualnie we Wratislavia Center do wynajęcia dostępne są powierzchnie na parterze przeznaczone pod lokale handlowo-usługowe i gastronomiczne. Już pod koniec roku dostępna będzie również wolna powierzchnia biurowa z elastycznymi okresami najmu, w modułach od 300 do nawet 6000 m kw., co jest ewenementem w tej lokalizacji i stanowi bezkonkurencyjną ofertę dla dużych firm ceniących bliskość Rynku” – dodaje Bartosz Plewa, konsultant z wrocławskiego oddziału Savills.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Wratislavia Center

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.