Zakończyła się budowa parkingu przy Galerii Wnętrz Domar

2019.01.15

Zakończyła się budowa piętrowego parkingu samochodowego przy wrocławskiej Galerii Wnetrz Domar, która mieści się przy ulicy Braniborskiej. Dzięki inwestycji powiększyła się także przestrzeń handlowo-usługowa GW Domar.

W lutym br., otwarty zostanie czteropoziomowy parking samochodowy, który pomieści 340 dodatkowych miejsc parkingowych. Budynek przylega bezpośrednio do budynku Galerii Wnętrz Domar, co pozwala na wejście do centrum handlowego z każdego jego poziomu.

W obiekcie znalazła się również dodatkowa przestrzeń handlowo-usługowa. Na parterze parkingu otwarte zostaną sklepy: Biedronka i Rossmann a także największa we Wrocławiu szkoła tańca La Rosa Negra. Pozostała część zostanie zagospodarowana pod magazyny, a około 800 mkw. pod pomieszczenia biurowe.

Na piętrowym parkingu, podobnie jak na naziemnym, klienci przez pierwsze 1,5 godziny będą parkować za darmo. Każda następna rozpoczęta godzina będzie kosztowała 5 zł. Zakupy w wybranych salonach GW Domar będą dodatkowo premiowane wydłużeniem czasu darmowego parkowania do 4 godzin.

Budowa parkingu trwała od października 2017 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.