Elastyczna powierzchnia biurowa w centrum Wrocławia

2021.12.06

Nowe biura serwisowane i przestrzenie coworkingowe mieściły się będą w biurowcu Sagittarius Business House we Wrocławiu. Operatorem będzie Rise.pl.

Polski operator przestrzeni elastycznych na wynajem - Rise.pl, zdecydował się ulokować swoje biura we Wrocławiu. Firma działająca od 2003 roku oferuje swoje przestrzenie w Krakowie, Rzeszowie i Łodzi.

W biurowcu Sagittarius Business House we Wrocławiu na powierzchni 2 200 mkw., znajdą się nowe biura serwisowane, wirtualne biura i przestrzenie coworkingowe. Otwarcie nastąpi w 2022 roku. Najemcy w procesie negocjacji umowy najmu doradzała międzynarodowa firma doradcza Knight Frank.

We wrocławskiej lokalizacji najemcy będą mogli korzystać kart klubowych i tym samym mieć także swobodny dostęp z infrastruktury innych biur dostępnych w Krakowie, Łodzi oraz Rzeszowie. Dodatkowo do dyspozycji najemców znajduje się nowoczesna redundantna infrastruktura IT.

Sagittarius Business House to nowoczesny biurowiec klasy A w sąsiedztwie dworca kolejowego. Właścicielem budynku o powierzchni ponad 25 000 mkw. jest fundusz Warburg-HIH Invest Real Estate.

W planach Rise.pl ma 6 nowych lokalizacji, w czterech miastach, o łącznej powierzchni ponad 20 000 m kw.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.