Dom Development z kolejnym osiedlem we Wrocławiu


2017.10.24
Autor: Urbanity.pl
Ruszyła sprzedaż lokali mieszkalnych, które powstaną w ramach nowej inwestycji firmy Dom Development we Wrocławiu, pod nazwą Księże Nowe na Krzykach. Projekt zakłada również wybudowanie kładki do pobliskiego Parku Wschodniego.

Księże Nowe będzie 5-kondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym z podziemną halą garażową na wrocławskich Krzykach. Przy ulicy Rybnickiej 8-10 powstanie 130 mieszkań oraz 2 lokale handlowo-usługowe, usytuowane na parterze obiektu.

Do sprzedaży trafiły lokale 2-, 3- i 4-pokojowe o metrażach od 37 do 99 metrów kwadratowych. Wszystkie mieszkania wyposażone zostaną w balkon, tarasy, loggię lub ogródek. Ceny mieszkań za 1 mkw. wahają się między 5 300 a 6 900 zł.

W podziemnej hali garażowej znajdzie się 159 miejsc parkingowych oraz 34 komórki lokatorskie i pomieszczenia na rowery i wózki. Deweloper zaplanował w budynku również strefę spotkań dla mieszkańców, w tym bawialnię dla najmłodszych.

Osiedle Księże Nowe będzie miało także bezpośrednie połączenie z Parkiem Wschodnim, ponieważ Dom Development wybuduje kładkę, która ułatwi mieszkańcom dotarcie do niego.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia B2 Studio Witold Bolek, Józef Białasik. Księże Nowe zostanie oddane do użytku w trzecim kwartale 2019 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.