Do Wrocławia wchodzi Fundusz Mieszkań na Wynajem


2015.11.23
Autor: Urbanity.pl
Wrocław staje się kolejnym miastem w Polsce, w którym powstaje inwestycja Funduszu Mieszkań na Wynajem. Przy ulicy Dąbrowskiego 40 realizowany jest budynek mieszkalny na ponad 100 lokali, które zostaną udostępnione najemcom w I kwartale 2017 roku.

Fundusz Mieszkań na Wynajem funkcjonuje już w Poznaniu, Piasecznie, Gdańsku, Krakowie oraz Katowicach. Do tego grona dołączył Wrocław, dzięki inwestycji przy ulicy Dąbrowskiego 40, której budowa ruszyła w lipcu bieżącego roku.

Dąbrowskiego 40 to budynek mieszkalny wielorodziiny, powstający w centrum miasta. Obiekt będzie miał pięć kondygnacji naziemnych oraz jedną znajdującą się pod ziemią. Lokale mieszkalne znajdujące się na ostatnim piętrze dysponowały będą antresolami. Pod budynkiem zaplanowano miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Fundusz przedstawi również ofertę lokali usługowych do wynajęcia znajdujących się w tej lokalizacji.

We Wrocławiu będzie możliwość wynajęcia mieszkania przez firmę dla pracowników lub w celu prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej.
Najemcy decydujący się na podpisanie umowy najmu w ramach Funduszu Mieszkań na Wynajem mogą liczyć na szereg dodatkowych korzyści: gwarancję stałej ceny przez cały okres trwania umowy, niższą stawkę czynszu przy dłuższym czasie najmu, wsparcie i pomoc zarządcy budynku w sytuacjach awaryjnych oraz możliwość wynajęcia miejsca parkingowego i komórki lokatorskiej.

Fundusz Mieszkań na Wynajem jest w trakcie przygotowywania kolejnych inwestycji. W chwili obecnej zakontraktowano już inwestycje zlokalizowane w Warszawie w dzielnicach Bielany i Żoliborz, oraz w Krakowie, Poznaniu i w Katowicach.

Komentarze


 • aniol39@onet.eu
  Gość
  2016-11-12 22:21:32
  Witam
  Jaka będzie cena za wynajem i jakie kryteria trzeba spełnić?
  Pozdrawiam Kamila Kozłowska

 • Ali
  Gość
  2017-01-05 17:35:12
  Trzeba spełnić następujące kryterium - podpisać cyrograf na 2 lata po cenie wyższej niż rynkowa. Wszystko na temat.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.