Biurowiec Pegaz we Wrocławiu ma już zarządcę

2016.08.17

Knight Frank został wybrany na zarządcę niedawno wybudowanego kompleksu biurowego Pegaz we Wrocławiu. Właścicielem 5-kondygnacyjnego obiektu jest firma UBM Polska.

Wraz z biurowcem Pegaz, Knight Frank zarządza już dziewięcioma wrocławskimi obiektami, które mają powierzchnię całkowitą wynoszącą około 165 000 metrów kwadratowych.

Zdecydowaliśmy się na współpracę z Knight Frank, po dobrych doświadczeniach które nabyliśmy dzięki współpracy przy naszym krakowskim obiekcie - Alma Tower. Wrocławski Pegaz to wyjątkowy projekt, w którym najemcy mogą poczuć jego kameralną atmosferę przy jednoczesnej bliskości Rynku Starego Miasta. Komfort użytkowania budynku przez jego użytkowników jest dla nas kluczową sprawą.


- mówi Jakub Mirosławski, Dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu w UBM Polska.

Biurowiec Pegaz składa się z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków, mieszczących się u zbiegu ulic Kazimierza Wielkiego, Grabarskiej i Ruskiej w centrum Wrocławia. Inwestycja, której budowa zakończyła się w czerwcu 2016 roku, dostarczyła na rynek 18 500 mkw. nowoczesnej powierzchni klasy A. Kompleks posiada również parking samochodowy na 360 stanowisk.Za projekt architektoniczny Pegaza odpowiada Autorska Pracownia Architektury Hubka, a generalnym wykonawcą była firma PORR Polska.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Pegaz, PORR, Knight Frank, UBM Development Polska

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.